Zayıflamak için lahana suyu nasıl içilmeli?

Lahana suyunun zayıflamaya yardımcı olduğunu bir çoğumuz biliyoruz. Peki lahana suyunu nasıl ve kaç gün içmeliyiz?

lahana 217x300 Zayıflamak için lahana suyu nasıl içilmeli?

Selülit kavramı en çok bayanların baş belası haline geliyor diyebiliriz. Kısaca özetlemek gerekirse bayanlar için olumsuz bir durum olarak nitelendirebileceğimiz hücre içinde istenmedik bir biçimde fazla yağ birikimi ve buna bağlı olarak vücudumuzun belirli yerlerinde istenmedik bir biçimde sarkmalar meydana getirmesidir.

Lahana kürü selülit oluşumu konusunda çok büyük bir formuldür diyebiliriz. Lahana karadeniz yöresinde çok fazla tüketilen bir besindir ve dikkat edecek olursanız Karadeniz’li kişilerin çok aşırı kilolu olmadığını görebilirsiniz.

Selülitler için lahana kürü bu yüzden son yıllarda oldukça popüler bir hale geldi diyebiliriz. Peki lahana suyu nasıl için? Lahana suyu nasıl zayıflatır gibi sorulara cevabımız ne olacak…

Ahmet maranki lahana suyu kürü konusundaki öneriler dikkate alındığında lahana yapraklarının temiz bir şekilde sıcak su içerisinde kaynatılması ve sabah akşam yemeklerinden sonra 1 bardak olarak içilmesi gerektiğini görebilirsiniz.

Lahana kürü 3 gün uygulandıktan sonra 3 gün ara verilerek devam ettirilmelidir… 21 gün boyunca bu periyot ile hareket ettiğinizde vücudunuzun kan dolaşımını düzenleyeceğini ve kilolarınızdan kurtulduğunuzu göreceksiniz…

Zayıflamak için lahana suyu nasıl içilmeli?

Advertisements


%d bloggers like this: